YOEB Gizlilik Politikası


YOEB.NET (“YOEB”) mobil uygulamalarımız, oyunlarımız (“ Uygulamalarımız ”) üzerinde ya da aracılığıyla toplanan kişisel verilerin işlenmesi amacıyla bağlı ortakların ya da itibarlı üçüncü tarafların hizmetlerini kullanabilir. Uygulamalarımızı kullanarak bu Gizlilik Politikasında açıklanan uygulamaları kabul etmiş olursunuz.

1. Bu Gizlilik Politikası Hakkında
1.1. Bu gizlilik politikasında (“Gizlilik Politikası”) Uygulamalarımız dan birini kullandığınızda hakkınızdaki verilerin nasıl toplandığı, kullanıldığı ve YOEB tarafından nasıl paylaşıldığı açıklanmaktadır.
1.2. Bu Gizlilik Politikası kullanım koşullarımıza ve diğer politikalarımıza ek olarak geçerlidir. Kullanım Koşulları ve bu Gizlilik Politikası arasında bir uyuşmazlık olması durumunda bu Gizlilik Politikası esas alınır.


2. Ne tür bilgiler topluyoruz?
2.1. Uygulamalarımız kullandığınızda YOEB sizden belirli bilgileri toplar. Ayrıca reklam ağı sağlayıcılarından ve ödeme hizmeti sağlayıcıları gibi üçüncü taraflardan bilgi toplayabiliriz.
Bunlar:
Aygıt ID, IP adresiniz sizden aldığımız diğer bilgiler, örneğin e-postalarınız, İsim Soyisim, Destek ekibi ile paylaşılan mesaj ve bilgiler.


3. Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?
3.1. Hakkınızda sahip olduğumuz bilgileri şu amaçlar için kullanıyoruz:
Dolandırıcılığı ve suçu önlemek;
İlgi alanlarınıza göre reklamlar sunmak ve e-posta veya diğer iletişim yöntemleriyle size promosyon mesajları göndermek;
İlgi alanlarınıza göre reklamlar sunmak
Uygulamada topladığımız bilgileri saklamak;

4. Hangi iş ortakları verilerinize erişebilir?
4.1 Reklam ağı sağlayıcıları
YOEB, Uygulamalarımızda reklam göstermek veya üçüncü taraf oyunlar ve platformlarda reklam kampanyaları yürütmek için reklam ağı sağlayıcıları, reklam borsaları ve reklam sunucuları (“Reklam Ortakları”) kullanır. Bu Reklam Ortakları, hedef kitlelerinin niteliklerini ve tercihlerini belirlemek veya tahmin etmek amacıyla zaman içerisinde uygulama ağlarından toplanan verileri (“Reklam Verileri”) kullanarak reklamları sunmak, daha iyi hedeflemek ve reklamların etkinliğini ölçmek için belirli teknolojileri kullanır. YOEB bu bilgileri bu Gizlilik Politikasına uygun olarak işleme tabi tutar.Reklam Ortaklarımız, hizmetlerinin kapsamına bağlı olarak Reklam Verileri açısından veri işleyicisi veya veri kontrolcüsü olarak faaliyet gösterebilir. Yürürlükteki veri koruma mevzuatına uyma sorumluluğu Reklam Ortaklarındadır. Reklam ağı sağlayıcıları olarak faaliyet gösteren bu üçüncü taraflarca reklam teknolojilerinin kullanımı bu Gizlilik Politikasına değil, kendilerinin gizlilik politikalarına tabidir. Hedeflenmiş reklamlar için Reklam Verilerini işlemenin yasal dayanağı, kullanıcılardan alınan izindir. Başkaları ile yürüttüğümüz reklam kampanyalarını optimize etmenin ve bunların dönüşüm oranlarını takip etmenin yasal dayanağı meşru menfaattir.


5. Çeşitli Hususlar
5.1. Gizlilik Politikamızı değiştirme hakkımız saklıdır. Değişiklikler yayınlanma anından itibaren geçerli olacaktır, bu yüzden bildiklerinizin en güncel sürüm olup olmadığını düzenli olarak kontrol edin.

Her türlü sorunuzu veya talebinizi destek@yoeb.net adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.