Menu button image

Ödev Yardım

veya
Ödev Yardım indir

Ödev Yardım Nedir?

Ödev Yardım ortak olarak verilen ev ödevlerinizin unutulmasını azaltmak için sınıf arkadaşlarınızılar birlikte not alınmasını sağlayan bir programdır. Ödev Yardım sade not almaya yaramaz ayrıca ortak soru havuzunda soru çözebilir, soru yazabilir (yakında), çözdüğünüz soruları istatistiklerini tutarak size eksiklerinizi göterir.

Neden Ödev Yardım Kullanmalısınız?

Ödev Yardım sayesinde verilen ödevleri hızlıca kayıt edebilirisiniz.
Ödevleri anlık olarak not alamayabilirsiniz veya aldığınız notları kaybedebilirsiniz Ödev Yardım ortak not alma programı olduğu için diğer sınıf arkadaşınızın aldığı not sayesinde sizde ödevi görüp tamamlayabilirsiniz.

Ödev Yardım Nasıl Sınıf Açılır / Girilir?

Ödev Yardım'ı kullanmak için ilk önce kayıt olunuz. Kayıt işlemi bittikten sonra ana sayfaya yönlendirileceksiniz eğer önceden açılmış bir sınıfınız varsa 6 haneden oluşan sınıf kodunu yazarak sınıfa girebilirsiniz yoksa aynı sayfa üzerinden yeni bir sınıf oluşturup üst taraftan sınıf kodunu alıp paylaşabilirsiniz.

Bildirimler Nasıl Kapatılır?

Sınıfa girdikten sonra bildirim almak istemeyebilirsiniz bildirimleri kapatmak için sol üst köşeden dişli ikonuna tıklayarak "Ödev Bildirimleri" seçeneğini kapatınız.
YOEB

Gizlilik Politikası İletişim YOEB Hakkında